درباره ما

مغازک حاصل تفکر و تلاش چند ساله‌ای هست که بتونم طراحی ها و ایده های خودم رو به صورت محصولات هنری و کاربردی تولید کنم تا دوستداران این هنر بتونن محصولات هنری اورجینال که توسط خود طراح تولید میشن رو خریداری و استفاده کنن و شاید نیاز و علاقه ی افراد به داشتن کارهای با کیفیت و هم‌سنگ طراح ها و محصولات خارجی رو برطرف کنم که کمتر شاهد خرید و فروش غیر رسمی محصولات و بدون رضایت طراحان اصلی باشیم. امیدوارم طرح ها و محصولاتی که در مغازک مشاهده میکنید مورد پسند و رضایت و خوشحالی شما باشه.

ارسال سفارشات :
به صورت کلی ارسال سفارشات ممکن است بین ۵-۷ روز کاری ارسال شوند.

ارسال پستی:

ارسال پستی ما برای عزیزان خارج از شهر تهران به صورت پیشتاز انجام میشه که از زمان ارسال دو تا سه روز کاری به دستشون میرسه. ارسال سفارشات در روزهای تعیین شده شامل سفارشهایی میشود که حداکثر تا ساعت ۱۷ روز قبل از ارسال در سایت ثبت شده باشن.مراحل وضعیت سفارشها و همچنین در نهایت کدرهگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد که از طریق سایت پست ملی ایران میتونید سفارشات پستی خودتون رو رهگیری کنید.

ارسال پیک:

ارسال سفارشات پیک توسط شبکه توزیع مغازک در روزهای مشخص انجام میشود.

لطفا هنگام ثبت سفارش تمام توضیحات مربوط به روش ارسال که انتخاب کرده‌اید را مطالعه کنین.

ارسال رایگان برای سفارشات بالای ۶۵۰ هزار تومان برای شهرستان و برای تهران سفارشات بالای ۷۰۰ هزار تومان.

کد تخفیف first برای کسانی که برای اولین بار از سایت خرید میکنند. برای استفاده از کد تخفیف حتما وارد اکانت کاربری خود شوید و در صورت اعمال نشدن کد مرورگر خودتون رو عوض کنید.